Konferencja WaterLoss 2022

Prezes AIUT Marek Gabryś wraz z Przemysławem Głąbem z Instytutu Informatyki Teoretycznej i Stosowanej, Państwowej Akademii Nauk, w ramach konferencji WaterLoss w Pradze, zaprezentowali założenia realizowanego projektu badawczo – rozwojowego pn.: „Intelligence Augumentation Ecosystem for analysts of water distribution networks”